drobiazgi,  mini,  prezent,  produkty

Spontaniczny pomysł na dzień mamy

Kiedy myślałam o PRĘT&Styl na początku marca to w głowie świtał mi już pomysł, że na konkretne święta będę przygotowywała jakiś bonus – produkty, które będą fajnymi, drobnymi upominkami w bardzo okazyjnych cenach. Byłam pewna, że na dzień mamy już nic nie zdążę zrobić, ale myliłam się! Wczoraj, bardzo spontanicznie powstał pomysł, który bardzo mi się spodobał i spełnia wszystkie kryteria, które założyłam. Wszystko dzięki temu, że jakiś czas temu kupiłam do testów 2 metry pręta zbrojeniowego.

Chyba czas skończyć owijać w bawełnę – zrobiłam ramkę w kształcie domku. Ramka ma prostą, wręcz surową formę i znajdzie zwolenników wśród minimalistów. Można ją powiesić lub postawić na półce. Jest uniwersalna i odpowiada mojej miłości do stali. Dlaczego z pręta karbowanego? Sprawia on, że sznurki obciążone zdjęciami nie opuszczają się w dół – gładki pręt nie zdałby tutaj egzaminu.

Co składa się na zestaw?

❤️ domek wygięty z pręta karbowanego – pręt zabezpieczony antykorozyjnie lakierem bezbarwnym, matowym
❤️ sznurek jutowy, 
❤️ 3 klamerki drewniane naturalne o długości 3,5cm.

Wymiary na szkicu podane są w milimetrach. Plus minus oznacza tolerancję wymiaru – produkt wyrabiany jest ręcznie w związku z czym mogą wystąpić małe odchylenia.

W zestawie nie znajdują się lampki, ale polecam je dokupić, ponieważ produkt prezentuję się z nimi magicznie. Bardzo żałuję, że nie umiem oddać na zdjęciu tego uroku.

W ramce zmieszczą się 3 zdjęcia 10×15 w pozycji pionowej lub dwa rzędy polaroidów (jeżeli dowiążemy sznurek – jeżeli ta opcja Cię interesuję napisz mi o tym w wiadomości).

Jako, że to produkt dedykowany na DZIEŃ MAMY to zamówienia przyjmuję na mailu lub wiadomości poprzez Fanpage do piątku 17 maja do godziny 00.00. CENA to 27zł.

Możliwy jest odbiór osobisty lub wysyłka kurierska (cena + 15zł). Wysyłki odbędą się w poniedziałek i wtorek, abym miała 100% pewności, że dotrą na ten ważny dzień.

Daj mi znać jak Ci się podoba ten pomysł. Jeżeli taki styl znajdzie swoich zwolenników chętnie pognę również inne, ciekawe kształty. Marzy mi się… zrobienie dużego domu na ścianę w przedpokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *