Zespół P&S

Mam na imię Jagoda. Projektuje nasze produkty, prowadzę konta na mediach społecznościowych, pisze teksty na bloga oraz odpowiadam na maile. W mojej głowie zrodził się też pomysł na robienie rzeczy do domu z pręta. Cztery lata pracowałam jako konstruktor i zajmowałam się konstrukcjami blaszanymi. Jestem inżynierem: pasjonatką rysunku technicznego i programów do modelowania 3D. Warsztatowa strona produkcji pociąga mnie tym bardziej im więcej nabieram doświadczenia. Od dziecka chciałam coś swojego tworzyć (i produkować) i w końcu mam okazję.
Oprócz tego, że jestem mechanicznie zakręcona biegam, gotuję i robię zdjęcia.

Daniel jest siłą informatyczna i fizyczną naszego projektu. Dzięki logicznemu myśleniu okazał się również doskonałym technologiem i wsparciem. On jest również autorem tej strony, ponieważ dla mnie te wszystkie technologiczne wyrażenia to jak rozmowa w języku chińskim. Razem wymyślamy nowe rozwiązania i zastanawiamy się nad technologią wykonania. Wspólnie wykonujemy też prototypy produktów, testujemy je i ulepszamy. Daniel jest pierwszym „sitem” moich rysunków, dzięki czemu na starcie odrzucamy najbardziej nieudane projekty i możemy skupić się tylko na tych lepszych.
Od 10 lat dzielimy życie codzienne, wspieramy się i inspirujemy. Od roku jesteśmy rodzicami. Od dawna wiedzieliśmy, że mamy potencjał, aby razem zrobić coś fajnego, tylko nie mieliśmy konkretnego pomysłu. Oboje jesteśmy równie podekscytowani procesem twórczym naszych rzeczy. Traktujemy je z sercem – niczym kolejne dzieci.

Masz jakieś pytania? Napisz do mnie! jagoda@pretstyl.pl