podsumowania,  produkcja,  produkty

Jaka będzie kolekcja stolików PRĘT&styl na jesień?

Wrzesień to miesiąc, w którym zdecydowanie więcej zaczynamy przebywać w domu lub mieszkaniu. Wspominamy udany urlop, weekendami nadal bawimy się u znajomych na grillu, a jednak zaczynamy szukać przyjemności w swoim własnym zaciszu. Często to właśnie w tym czasie chcemy dopieścić nasze wnętrze, coś w nim zmienić, ulepszyć, ocieplić. Jest jeden mały, jesienny problem – to nie najlepszy czas na spontaniczny remont.

Właśnie dlatego tworzę kolekcję stolików na jesień – wychodzę naprzeciw potrzebie małych zmian, które powodują wielki efekt. Zakup niewielkiego stolika kawowego to idealne rozwiązanie na dodatek z fajną funkcją – strefą relaksu. W końcu czy nie miło jest mieć swój własny kąt, w którym wygodnie się rozsiądziesz, wypijesz kawę lub herbatę, poczytasz książkę w ciszy i spokoju? W tablicach aranżacji możesz spodziewać się w najbliższą niedzielę inspiracji na codzienną dekorację stolika kawowego, która może dopełnić całą zmianę i nadać wnętrzu charakter. Oprócz tego jestem urodzonym kawoszem i lubię ją pić w ładnym otoczeniu.

U mnie we wrześniu zawsze pojawiają się świecę – to one bardzo kojarzą mi się z zimą. To właśnie w tym okresie poszukuje do mieszkania ozdób, chociaż malowanie ścian i inne takie wygiby zostawiam na wiosnę. Daj znać, jeżeli masz zamiar coś zmienić w swoim wnętrzu!

Co chce pokazać tą kolekcją?

Chociaż metal szturmem podbija Instagram i Pinterest to nadal trochę się go boimy. Kojarzymy go z czerwoną cegłą, loftem i ogromną przestrzenią, a sami konsekwentnie wybieramy płyty wiórowe. Uważam, że niesłusznie.

Ta kolekcja ma być dostosowana do niewielkich salonów i sypialni. Potwierdzać, że stal nie jest toporna, ale stylowa, wytrzymała, smukła i klasyczna. Stal w mniejszym rozmiarze ma większą wytrzymałość niż drewno, a po malowaniu nie straszny jej deszcz, śnieg ani ostre przedmioty – spróbuj zrobić wgniot w pręcie – nie będzie to łatwe zadanie. Gdyby nie przemijająca moda i chęć zmian jestem pewna, że taka rzecz mogłaby służyć kilku pokoleniom.

Często też boimy się połączeń metalu z innymi meblami – nie wiemy jak go dopasować do reszty. Stoliki z tej kolekcji nie mają narzucać w Twoim mieszkaniu surowego charakteru i zmuszać Cię do zmiany wszystkich mebli – będą stabilnie i samodzielnie stać nie przeszkadzając innym kompanom.

Co będzie łączyło kolekcję oprócz małego rozmiaru? Oczywiście pręt i malowanie proszkowe. Na dzień dzisiejszy planuję jedynie blaty okrągłe – to one są dodatkowym spoiwem całości. Okrągła forma jest cieplejsza w odbiorze i obserwując trendy podobno wnętrzarskiego podobno wraca do łask. Co do stelaży nie chciałabym się ograniczać – to będzie kolekcja pełna różnych form, dla wszystkich, którzy chcą zrobić mini-remont bez malowania.

Z blatów z pewnością do wyboru będzie czarne szkło lub drewno – plaster dębowy i orzechowy. Cały czas możecie proponować inne rodzaje blatów – czekam na nie w komentarzu i wiadomościach prywatnych. We wrześniu w sklepie pojawi się również opcja „make to order”, w której będę realizowała Wasze metalowe fantazje.

Jak idzie praca nad kolekcją?

Moim zdaniem idzie w całkiem dobrym tempie. Teraz może nie było mnie tak dużo na mediach społecznościowych i nie miałam wielu nowych zdjęć, ale to tylko dlatego, że intensywnie produkuje i projektuje. Obecnie mam gotowe cztery nowe stelaże, czyli minimum osiem wersji. Planuję zrobić jeszcze trzy lub cztery. Z pewnością każdym krokiem będę się z Wami dzieliła w mediach społecznościowych, chociaż jest mi dość trudno się fotografować, kiedy produkcja idzie na całego.

Czekam na Wasze opinie, chociaż nie pokazuję tutaj jeszcze jednoznacznie produktów to chciałam wprowadzić Cię w klimat, zarazić entuzjazmem i oczekiwaniem – czekaj na kolejny post za tydzień i obserwuj mnie na Facebooku. Jeżeli natomiast nie chcesz czekać do pierwszego września i pragniesz mieć u siebie coś z pręta już teraz to przejrzyj asortyment w sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *